JEUNESSE world

Wyglądaj młodo, bądź zdrowy i ciesz się z życia!

Komórkowe serum odmładzające

Dodaj komentarz

serum

Ten odmładzający produkt jest bardzo unikalny. To wyjątkowe serum zawiera najwyższy procent czynnika wzrostu do regeneracji komórek.

W oparciu o najnowsze technologie, Luminesce™ jest pierwszym produktem przeciw starzeniu się, który stymuluje naturalną zdolność ciała do uzupełnienia, wzmocnienia i odmłodzenia skóry. Ta potężna surowica (ang. serum) przeciw starzeniu się, niestrudzenie pracuje, aby przywrócić skórze życie. Luminesce™ zawiera ekskluzywną, opatentowaną, formułę wywodzącą się z dorosłych komórek macierzystych i zawiera ponad 200 najważniejszych czynników wzrostu, które delikatnie przekształcają skórę, przywracając jej naturalny poziom białek, takich jak kolagen i elastyna, by mogła wyglądać młodziej, zdrowiej i bardziej promiennie. Spowalnia proces starzenia skóry, w Luminesce™ działa magia, pomagając wielu ludziom odzyskać młodzieńczy wygląd.

• Luminesce™ regeneruje skórę i wyraźne ją odmładza,
• Luminesce™ wygładza zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych,
• Luminesce™ przywraca jasność, jędrność i miękkość skóry,
• Luminesce™ wnika głęboko i przywraca naturalny poziom białka w skórze,
• Luminesce™ zmniejsza zmęczenie skóry,
• Luminesce™ regeneruje skórę po oparzeniach słonecznych lub solarium,
• Luminesce™ pielęgnuje skórę z trądzikiem młodzieńczym i różowatym,
• Luminesce™ pielęgnuje skórę skłonną do alergii,
• Luminesce™ pozwala uniknąć ryzykownych zabiegów kosmetycznych,
• Luminesce™ jest naturalną alternatywą dla Botox-u,
• Luminesce™ spełnia wymagania norm produktów hipoalergicznych.

Organizm każdego człowieka z wiekiem traci zdolność odbudowy naturalnego kolagenu i elastyny. Pojawiają się zmarszczki, cellulit, suchość skóry, matowienie paznokci i włosów, rozpoczyna się nieuchronny proces starzenia. Teraz, dzięki Luminesce™, można go spowolnić, zatrzymać, a nawet odwrócić. Codzienne stosowanie Luminesce™ zapewnia doskonałe wyniki w naprawie uszkodzonych komórek skóry i regeneracji nowej tkanki. Ta zaawansowana formuła pielęgnacji skóry przynosi znakomite wyniki przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa.

Luminesce™ wykreowana przez naukowców i lekarzy w wyniku
ponad 25-letnich badań klinicznych, technologia oparta na dorosłych komórkach macierzystych człowieka, zabezpieczona patentem międzynarodowym, stawia Luminesce™ na czele wszystkich dostępnych w tej chwili na rynku produktów, mających na celu odmłodzenie wyglądu skóry twarzy i nie tylko.

Luminesce™ wykreowana przez naukowców i lekarzy w wyniku
ponad 25-letnich badań klinicznych, technologia oparta na dorosłych komórkach macierzystych człowieka, zabezpieczona patentem międzynarodowym, stawia Luminesce™ na czele wszystkich dostępnych w tej chwili na rynku produktów, mających na celu odmłodzenie wyglądu skóry twarzy i nie tylko.
Luminesce™ początkowo (w założeniach), jako produkt wspomagający gojenie ran (głównie po operacjach plastycznych), przyniósł nieoczekiwane efekty i przerósł wszelkie oczekiwania twórców. Metoda, okryta tajemnicą patentu, oparta jest na laboratoryjnym uzyskiwaniu w hodowli komórek macierzystych tkanki tłuszczowej człowieka, cytokin, interleukiny, prostaglandyny i czynników wzrostu, będących naturalnym „językiem” porozumiewania się komórek na płaszczyźnie molekularnej, zwanych dalej surowicą – serum.

Serum połączone z dodatkowymi czynnikami wspomagającymi pochodzenia roślinnego, daje fantastyczny produkt kosmetyczny, który nie tylko maskuje niedociągnięcia skóry, który nie tylko uzupełnia braki kolagenu i innych wymaganych składników. Daje fantastyczny produkt, który jest swego rodzaju unikatowym fenomenem ostatnich lat. Fenomenem potrafiącym „nauczyć” tkankę skóry do samo regeneracji, fenomenem będącym jednocześnie „detektywem” wyszukującym najbardziej potrzebujących pomocy miejsc skóry w obszarze, gdzie jest nakładany.
Czynniki, zawarte w surowicy, równające się wielkością do molekuł człowieka (technologicznie uzyskane z komórek ludzkich), są w stanie wykorzystać najdrobniejsze nawet szczeliny – pory i przeniknąć głęboko poprzez wszystkie warstwy skóry do tej, zwanej skórą właściwą, gdzie zaczynają swój proces naprawczy, zmuszając komórki macierzyste do ponownego wytwarzania kolagenu itp. oraz do samo odbudowy, w sposób zgodny z fizjologią człowieka.
Biorąc pod uwagę pochodzenie surowicy – serum należy bezwzględnie zauważyć ogromna różnicę pomiędzy Luminesce™ a innymi specyfikami na rynku, zawierającymi często w swoim składzie również czynnik pochodzący od komórek macierzystych, tyle, że roślinnych lub zwierzęcych, które to nie są w stanie poprawnie komunikować się z komórkami ludzkimi.

Nasuwa się więc bardzo istotny wniosek, że działanie Luminesce™ jest dużo bardziej długotrwałe, ponieważ nie jest on tylko nieaktywnym wypełniaczem.
Korzysci:

Odmładza komórki skóry na poziomie molekularnym
Wspomaga wzrost nowych komórek skóry
Przywraca blask, jędrność i gładkość skóry
Minimizuje powstawanie zmarszczek i linii
Uzupełnia kolagen i białka elastyny , które wyczerpują się z wiekiem

* Te oświadczenia nie zostały ocenione przez Ministerstwo Zdrowia. Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom

Dowiedz się więcej 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s