JEUNESSE world

Wyglądaj młodo, bądź zdrowy i ciesz się z życia!

LUMINESCE™ regenerujący balsam do ciała

formula_body_renewal

 

 

 

 

Regenerujący balsam do ciała LUMINESCE™ zapewnia najgłębiej docierające nawilżenie dzięki odnawiającemu działaniu technologii dorosłych komórek macierzystych. Ten wyjątkowy balsam do ciała ma za zadanie pomóc nam w zachowaniu młodzieńczej skóry i chronić przed przedwczesnym starzeniem. Regenerujący balsam do ciała LUMINESCE™ łagodnie odżywia, odnawia i wygładza każdy rodzaj skóry, w szczególności jej szorstkie i suche obszary, nie zatykając przy tym porów.
Wraz z upływem lat skóra traci młodzieńczy wygląd z powodu działania różnych czynników środowiska, takich jak promienie UV i wolne rodniki. Na powierzchni skóry powoduje to zmarszczki, plamy wątrobowe i odwodnioną, obwisłą skórę; pod powierzchnią zmieniają one strukturę skóry i przyspieszają proces starzenia. Ten rodzaj narażenia, zwany również fotostarzeniem, może spowodować poważne i stałe uszkodzenie skóry. Regenerujący balsam do ciała LUMINESCE™ działa przez cały czas w celu ratowania naszej skóry poprzez wspieranie naturalnego procesu odnowy, pozostawiając uczucie miękkości, jędrności i nawilżenia.
Regenerujący balsam do ciała LUMINESCE™ działa na poziomie komórkowym, korzystając ze specjalnego systemu dostawy fosfolipidów, aby przeniknąć w głąb skóry i zregenerować ją poprzez zatrzymywanie wody i wspieranie odnowy komórek. Ta luksusowa lekka formuła składa się ze składników roślinnych zawierających antyoksydanty ochraniające przed uszkodzeniem przez wolne rodniki, a także ponad 200 kluczowych czynników wzrostu człowieka pomagających ciału realizować naturalne procesy regeneracji.

Dowiedz się więcej

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s