JEUNESSE world

Wyglądaj młodo, bądź zdrowy i ciesz się z życia!

LUMINESCE™ krem intensywnie nawilżający

krem_dzienCodzienny  kompleks nawilżający Luminesce™ jest szybko wchłaniana przez skórę, naturalna, wewnętrzna bariera utraty wilgotności.
Codzienny kompleks nawilżający Luminesce™ jest naukowo opracowanym nawilżaczem, który używany codziennie daje autentyczne korzyści zarówno kobietom jak i mężczyznom w ograniczaniu powstawania zmarszczek i powstrzymywaniu procesu starzenia. Jest perfekcyjnym rozwiązaniem pielęgnacyjnym, jakiego potrzebuje skóra. Głęboko wnikający nawilżacz stanowi wyjątkową kombinacje składników, które pracują synergicznie, pomagając przywrócić skórze wilgotność, naprawić ją i ożywić.

* Luminesce™ Natychmiast nawilża, utrzymuje 24-godzinną wilgotność skóry, szybko wchłaniany przez skórę daje naturalną, solidną barierę utraty wilgotności.

* Luminesce™ Działa przeciw -zmarszczkowo, redukuje linie i zmarszczki zaledwie w dwie godziny, ujędrnia skórę.

* Luminesce™ Powstrzymuje proces starzenia, zawiera ponad 200 kluczowych, ludzkich czynników wzrostu, otrzymanych metodą na wyłącznych prawach patentu, od dorosłych komórek macierzystych, co w naturalny i delikatny sposób uzupełnia poziom protein takich jak kolagen czy elastyna.

* Luminesce™ Nie zawiera parabenu i oleju

* Luminesce™ Zawiera filtr przeciwsłoneczny SPF 30

Krem nawilżający 3 w 1 ze swoją opatentowaną zawartością, jest beztłuszczowym kompleksem pielęgnacyjnym, wchłanianym przez skórę natychmiast po zaaplikowaniu, dając jej lśniący wygląd i gwarantując ochronę na powierzchni i na poziomie komórkowym. Idealnie komponuje się z komórkowym serum odmładzającym Luminesce™- flagowym produktem Jeunesse Global.

Więcej o LUMINESCE™

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s